Bitget App
Daha ağıllı ticarət edin
kriptovalyuta alınBazarlarTicarətFyuçersEarnSquareDaha çox
Threshold Qiymət
Threshold qiymət

Threshold qiymətT

Siyahıya salınmışdır
al
$0.003549USD
-3.79%1D
-nin qiyməti Threshold (T) içində United States Dollar edir $0.003549 USD.
Threshold/USD canlı qiymət qrafiki (T/USD)
Ən son yenilənmə tarixi 2026-07-05 19:44:24(UTC+0)

Threshold üzrə bugünkü bazar trendlərinin dərin təhlili

Threshold üzrə bazar icmalı

Threshold (T) üzrə hazırkı qiymət $0.003549, 24 saatlıq dəyişiklik isə -3.79% təşkil edir. Hazırkı bazar dəyəri təxminən $39,590,155.74, 24 saatlıq ticarət həcmi isə $3,983,968.34 təşkil edir.

Threshold Əsas Nəticələri

Real vaxt rejimindəki qrafik təhlilinə əsasən, cari texniki quruluşa görə Threshold (T) qiyməti üçün əsas dəstək səviyyəsi $0.02150, əsas müqavimət səviyyəsi isə $0.02680-dir. Threshold qiyməti bu diapazondan çıxarsa, yeni bir tendensiyanı tetikləyə bilər.
Ümumiyyətlə, bazar hazırda konsolidasiya və bərpa mərhələsindədir, Threshold qiyməti dalğalanmaları əsasən açar texniki zonalar daxilində cəmlənib.

Texniki İndikatorlar

RSI: Hazırda 52 səviyyəsindədir, bu da bazarın momentumunun neytral olduğunu və aşırı satılma şəraitindən bərpa edərkən az da olsa alıcı tərəfə meyil etdiyini göstərir.
MACD: Siqnal xəttinin üzərində Alıcı Kəsişmə göstərir, histogram yaşıl rəngə çevrilir, bu da artan alış təzyiqinə işarə edir.
MA: Qısamüddətli bərpa; qiymət hazırda 20 günlük Hərəkətli Ortanın üzərində ticarət aparır, lakin 200 günlük Hərəkətli Orta ilə yanaşı bir qədər aşağıda qalır, bu da göstərir ki, qısamüddətli tendensiya müsbətə doğru dönürkən, uzunmüddətli tendensiya hələ də yuxarıdan gələn müqavimətlə üzləşir.

Bazar Sürücüləri

Cari Threshold qiyməti və bazar performansı əsasən aşağıdakı amillərdən təsirlənir:
Şəbəkə Faydalılığının Genişlənməsi: tBTC-nin (Ethereum-da decentralize edilmiş Bitcoin) davamlı olaraq qəbul edilməsi Threshold Şəbəkəsinin əsas zaminlik və staking xidmətlərinə olan tələbi artırır.
Daha Geniş Bazar Korrelyasiyası: Decentralize Maliyyə (DeFi) sektorundakı müsbət duyğu və Bitcoin kimi əsas aktivlərin hərəkəti T üçün əlverişli şərait yaradır.
Staking Mükafatları və İdarəetmə: Protokol yeniləmələri və staking gəliri tənzimləmələri ilə bağlı son müzakirələr investorların marağını artırdı və dərhal dövriyyədə olan təchizatı azaltdı.

Ticarət Siqnalları

Potensial Alış Zonası

• Threshold qiyməti $0.02150 - $0.02200 diapazonuna yaxınlaşsa və geri sıçrayış əlamətləri göstərsə, bu, qısamüddətli alış fürsəti yarada bilər.
• Threshold qiyməti əhəmiyyətli həcm genişlənməsi ilə $0.02680-i keçərsə, bu, yeni bir artım tendensiyasını təsdiqləyə bilər.

Risk Ssenarisi

• Threshold qiyməti $0.02100-dən aşağı düşərsə, bazar qısamüddətli düzəliş mərhələsinə girə bilər və potensial olaraq daha aşağı likvidlik zonalarını yenidən test edə bilər.

Alış Strategiyası

Konservativ İnvestorlar

• Threshold qiymətinin $0.02150 dəstək səviyyəsinə geri çəkilib partiyalarla almağa gözləyin.
• Və ya tendensiyanı izləməzdən əvvəl Threshold qiymətinin $0.02680 müqavimətini effektiv şəkildə keçməsini gözləyin.

Tendensiya İnvestorları

• Threshold qiyməti $0.02680-i keçərsə, yeni bir artım tendensiyası formalaşa bilər.
• Növbəti hədəf qiymət $0.03150 ola bilər.

Uzunmüddətli İnvestorlar

• Bazar $0.02000-nin üzərində qaldığı müddətcə, orta-uzunmüddətli tendensiya yüksəliş strukturunu qoruya bilər.

Tendensiyaların Xülasəsi

Bazar Mülahizələri

Qısamüddətli perspektivdən baxdıqda, Threshold son 7 gün ərzində daimi bərpa və toplanma qiymət strukturu nümayiş etdirib və bazar duyğuları ümumiyyətlə ehtiyatlı optimistdir.
Orta müddətli quruluş təhlilinə görə, Threshold qiyməti hazırda $0.02150 dəstək və $0.02680 müqavimət səviyyələri arasında dalğalanır.

Bazar Görünüşü

Əgər Threshold qiyməti $0.02680-i keçərsə, növbəti hədəf qiymət $0.03150 ola bilər.
Əgər Threshold qiyməti $0.02150-dən aşağı düşərsə, növbəti hədəf qiymət $0.01880 ola bilər.

Bazar Konsensusu

Bir neçə mütəxəssisin təhlilinə əsasən, konsensus budur: Threshold qısa müddətdə dalğalanma və ya konsolidasiya yaşaya bilər, lakin qiymət $0.02150 açar dəstək səviyyəsinin üzərində qaldığı müddətcə, orta müddətli tendensiyanın alıcı və ya yuxarı meylli diapazon daxilində qalması gözlənilir.

Artıq bazarı başa düşdüyünüzə görə, ticarətə başlamağın vaxtıdır. Threshold (T) 120 milyondan çox qeydiyyatdan keçmiş istifadəçisi ilə dünyanın ən böyük kriptovalyuta platformalarından biri olan Bitget Birjasında aktiv şəkildə ticarət edilir. Bitget çox rəqabətli komissiyalarla T/USDT üçün spot ticarət təklif edir, bu komissiyalar meykerlər üçün 0%-ə, teykerlər üçün isə 0,03%-dək aşağıdır. Platforma Threshold da daxil olmaqla 1300-dən çox kriptovalyutanı dəstəkləyir, $300 milyondan çox müdafiə fondu saxlayır və dərin likvidliklə 24/7 ticarət təmin edir. Bitget T ticarət həcminə görə davamlı olaraq top birjalar arasında yer alır.

Pulsuz Bitget hesabı açın və indi ticarətə başlayın!

Risk xəbərdarlığı

Yuxarıdakı təhlil Bitget-in real vaxt qrafik məlumatlarına və texniki göstəricilərə əsaslanır, Bitget tədqiqat komandası tərəfindən hazırlanıb və nəzərdən keçirilib. Bu, yalnız istinad üçündür və investisiya məsləhəti təşkil etmir. Kriptovalyuta qiymətləri çox volatildir. İnvestisiya qərarlarını öz risk dözümlülüyünüzə əsasən verin.

Daha çox göstər5 dəq. əvvəl
GetAgent

GetAgent: Daha ağıllı ticarət qərarları üçün süni intellektiniz

Hazırda T qiymətinə hansı xəbərlər təsir edir?
T tokeninin gələcək qiymətinə nə təsir edə bilər?
Bu həftə T üçün nələri izləməliyəm?
Hazırda T üçün bazar sentimenti buğadır, yoxsa ayı?
Treyderlər T üçün hansı əsas səviyyələri izləyir?
Yaxınlaşan hansı tədbirlər T qiymətinə təsir edə bilər?
Hazırda T üzrə güclü alış təzyiqi var, yoxsa satış təzyiqi?
TRX boynuz xəttini keçdikdən və Tronun 150 min ədəd artırmasından sonra 0,334 dollara çata bilərmi?
Lofty AI 100 milyon dollardan çox aktivləri kilidləyir; ALGO 0.104 müqavimət səviyyəsini aşıb keçə biləcəkmi?
SOL gündə 60 min əmələ gətirir, lakin yalnız 650-ü yandırılır. İnflyasiya təzyiqi altında 270 dolları keçə bilərmi?
GetAgent-də istənilən sualı verin
İndi al/sat

Threshold bazar məlumatı

Qiymət performansı (24h)
24h
24h aşağı $024h yüksək $0
Bütün zamanların ən yüksək səviyyəsi (ATH):
$0.2245
Qiymət dəyişikliyi (24 saat):
-3.79%
Qiymət dəyişikliyi (7D):
+2.93%
Qiymət dəyişikliyi (1Y):
-76.90%
Bazar sıralaması:
#473
Bazar dəyəri:
$39,590,155.74
Tamamilə seyreltilmiş bazar dəyəri:
$39,590,155.74
Həcmi (24 saat):
$3,983,968.34
Dövriyyə təchizatı:
11.15B T
Maksimum tədarük:
--
Ümumi tədarük:
11.15B T
Dövriyyə dərəcəsi:
100%
Müqavilələr:
0xCdF7...994beE5(Ethereum)
Bağlantılar:
Al/sat Threshold indi

Canlı Threshold qiymət bu gün USD

Canlı Threshold qiyməti bu gün $0.003549 USD, cari bazar dəyəri ilə $39.59M. The Threshold qiymət aşağı düşür 3.79% son 24 saat və 24 saatlıq ticarət həcmidir $3.98M. The T/USD (Threshold üçün USD) dönüşüm dərəcəsi real vaxtda yenilənir.
1 neçəyədir Threshold dəyər United States Dollar?
İndiyə kimi, Threshold (T) qiymət United States Dollar ilə qiymətləndirilir $0.003549 USD. 1 ədəd ala bilərsinizT üçün $0.003549 indi satın ala bilərsiniz 2,817.62 T üçün $indi 10. Son 24 saatda ən yüksək T üçün USD qiymətdir $0.003691 USD, və ən aşağı T üçün USD qiymətdir $0.003486 USD.

Sizcə qiyməti Threshold bu gün qalxacaq yoxsa düşəcək?

Ümumi səslər:
Qalx
0
payız
0
Səsvermə məlumatları hər 24 saatdan bir yenilənir. Bu, cəmiyyətin proqnozlarını əks etdirir Threshold's qiymət trendi və investisiya məsləhəti kimi qəbul edilməməlidir.
Aşağıdakı məlumatlar daxildir:Threshold price prediction, Threshold project introduction, development history, and more. Keep reading to gain a deeper understanding of Threshold.

Threshold qiymət proqnozu

Satın almaq üçün yaxşı vaxt nə vaxtdır T? Almalıyam yoxsa satmalıyam T indi?

Almaq və ya satmaq qərarına gəldikdə T, əvvəlcə öz ticarət strategiyanızı nəzərdən keçirməlisiniz. Uzunmüddətli treyderlərin və qısamüddətli treyderlərin ticarət fəaliyyəti də fərqli olacaq. The Bitget T texniki analiz ticarət üçün arayış təqdim edə bilər.
görə T 4 saat texniki analiz, ticarət siqnalıdır Sat.
görə T 1d texniki analiz, ticarət siqnalıdır Sat.
görə T 1w texniki analiz, ticarət siqnalıdır Sat.

Qiymeti nece olacaq T içində olmaq 2027?

In 2027, +5% illik artım tempi proqnozuna əsaslanaraq, qiyməti Threshold(T) çatması gözlənilir $0.003868; bu il üçün proqnozlaşdırılan qiymətə əsaslanaraq, investisiya və holdinq investisiyalarının məcmu gəliri Threshold sonuna qədər 2027 çatacaq +5%. Daha ətraflı məlumat üçün baxın Threshold üçün qiymət proqnozları 2026, 2027, 2030-2050.

Qiymeti nece olacaq T 2030-cu ildə olacaq?

2030-cu ildə +5% illik artım tempi proqnozuna əsaslanaraq, qiyməti Threshold(T) çatması gözlənilir $0.004477; bu il üçün proqnozlaşdırılan qiymətə əsaslanaraq, investisiya və holdinq investisiyalarının məcmu gəliri Threshold 2030-cu ilin sonuna qədər çatacaq 21.55%. Daha ətraflı məlumat üçün baxın Threshold üçün qiymət proqnozları 2026, 2027, 2030-2050.

Bitget-də T ticarəti edə bilərsiniz

  • #
  • Cütləşdirmək
  • Növ
  • Qiymət
  • 24 saat həcm
  • Fəaliyyət
  • 1
  • T/USDT
  • Spot
  • 0.003547
  • $7.67K
  • Ticarət
  • Baxın Threshold fyuçers ticarət təlimatı haqqında daha çox məlumat üçün Threshold fyuçers və əlaqəli məlumatlar.

    Threshold (T) kimi kriptoları almaq üçün ən yaxşı yer haradır?

    Ticarət statistikasıBitget
    Spot ticarət komissiyası (meyker)0%-dək aşağı
    Spot ticarət komissiyası (teyker)0,03%-dək aşağı (BGB ilə 0,024%)
    Fyuçers ticarət komissiyası (meyker)0%-dək aşağı
    Fyuçers ticarət komissiyası (teyker)0,02%-dək aşağı
    Maks. leverec (fyuçers)125x
    Fiat ticarət komissiyası0%
    Dəstəklənən kripto aktivlər1,300+
    Kopitreydinq aktivləri600+
    Müdafiə fondunun dəyəri$300M+
    Ehtiyatların 100% sübutuEhtiyat təminatı nisbəti > 100% (Merkle tree tərəfindən təsdiqlənib)
    Qlobal istifadəçilər120M+
    Gündəlik ticarət həcmi$20B+

    Bitget Insights

    Cryptomligo
    Cryptomligo
    2026/06/29 15:05
    $T Trend Context: The overall trend is deeply bearish, with the asset down roughly 60% over the last 180 days. The price is trading below its MA(10) (0.003471) and MA(20) (0.003610). ​Price Action & Volume: The price recently tapped a major low at 0.003145, followed by an aggressive, high-volume bullish spike a couple of days ago (visible via the long upper wick and the massive blue volume bar). This indicates that buyers are stepping in aggressively at these absolute lows, but the overhead supply immediately suppressed the rally. ​Current State: The price has pulled right back down to 0.003416, resting just barely above the short-term MA(5) (0.003402). ​Technical Analysis & Parameters ​Given the massive volume spike near the lows, there is underlying interest in this asset, but the chart requires tight risk management because the macro trend hasn't reversed. ​Setup A: Range-Bound Scalp / Aggressive Long ​This plays the expectation that the recent high-volume floor will hold, and the price will bounce back to test the recent wick's liquidity. ​Entry Range: $0.003300 – $0.003420 (Current market price down to just above the recent support). ​Stop Loss (SL): $0.003100 (Strictly below the recent swing low of 0.003145). ​Take Profit 1 (TP1): $0.003610 (Targets the MA(20) line where sellers are currently active). ​Take Profit 2 (TP2): $0.003950 (Near the peak of the recent high-volume wick/previous minor structural shelf). ​Setup B: Trend-Reversal Confirmation (Conservative) ​Because the recent spike left a long upper shadow, a lot of sellers are sitting overhead. Waiting for structural confirmation reduces the chance of catching a falling knife. ​Entry: Daily close above $0.003650. This clears the daily MA(20) and proves the bulls can sustain a move rather than just a flash pump. ​Stop Loss (SL): $0.003350 (Placed below the breakout candle's base). ​Take Profit (TP): $0.004200 – $0.004400 (Targeting the next major daily resistance level). ​💡 Trading Insight: The massive spike in volume at the bottom indicates "climax" behavior—either accumulation or massive capitulation being absorbed. Keep a close eye on the 0.003145 level; if that breaks on a daily close, the asset enters price discovery to the downside.
    T-2.39%
    CavilZevran
    CavilZevran
    2026/05/22 05:09
    $T (1h) - Long Breakout Bias: Long Entry (Zone): 0.00543 - 0.00550 Targets: TP1: 0.00570 TP2: 0.00590 TP3: 0.00620 Stop Loss: 0.00518 Why this Setup: I’m looking for continuation after the recent base and rebound from the 0.0053 area. I want an entry on a clean hold above the breakout zone, with room for a push toward the prior highs if momentum keeps building.
    T-2.39%
    tamilarasi
    tamilarasi
    2026/01/07 18:28
    $T 👀 expect pump soon target 0.0125
    T-2.39%
    Digitalsiyal
    Digitalsiyal
    2025/12/12 03:51
    T/USDT market 💰Price:0.01107 USDT (+0.64%) ⬆️High:0.01150 USDT ⬇️Low:0.01091 USDT 📊Trading volume (24h):1792511 T 📊Total value (24h):19.92K USDT$T $ETH $BTC
    BTC-0.58%
    ETH+0.01%

    T/USD qiymət kalkulyatoru

    T
    USD
    1 T = 0.003549 USD. Konvertasiyanın cari qiyməti 1 Threshold (T) üçün USD edir 0.003549. Bu dərəcə yalnız istinad üçündür.
    Bitget bütün əsas ticarət platformaları arasında ən aşağı əməliyyat haqqını təklif edir. VIP səviyyəniz nə qədər yüksək olsa, tariflər bir o qədər sərfəli olar.

    T resurslar

    Threshold sıralaması
    4.4
    100 reytinqlər
    Müqavilələr:
    0xCdF7...994beE5(Ethereum)
    Bağlantılar:

    kimi kriptolarla nə edə bilərsiniz Threshold (T)?

    Asanlıqla depozit qoyun və tez çıxarınBöyümək üçün al, mənfəət üçün satArbitraj üçün ticarət yeriYüksək risk və yüksək gəlir üçün fyuçers ticarəti edinSabit faiz dərəcələri ilə passiv gəlir əldə edinWeb3 cüzdanınızla aktivləri köçürün

    Necə ala bilərəm Threshold?

    İlkinizi necə əldə edəcəyinizi öyrənin Threshold dəqiqələrdə.

    1. Pulsuz Bitget hesabı yaradın.

    2. Ödəniş üsulunu seçin.

    3. Hədəf kriptovalyutanızı alın.

    İndi alın!Təlimata baxın

    Necə satım Threshold?

    Pulunuzu necə çıxarmağı öyrənin Threshold dəqiqələrdə.

    1. Pulsuz Bitget hesabı yaradın.

    2. Bitget hesabınıza kriptovalyuta yatırın.

    3. Aktivlərinizi P2P bazarında fiata və ya spot bazarda USDT-yə çevirin.

    İndi satın!Təlimata baxın

    Nədir Threshold və necə Threshold iş?

    Threshold məşhur kriptovalyutadır. Peer-to-peer qeyri-mərkəzləşdirilmiş valyuta kimi hər kəs saxlaya, göndərə və qəbul edə bilər Threshold banklar, maliyyə institutları və ya digər vasitəçilər kimi mərkəzləşdirilmiş orqanlara ehtiyac olmadan.
    Daha çox baxın

    TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

    İndiki qiyməti neçəyədir Threshold?

    Canlı qiyməti Threshold edir $0 başına (T/USD) cari bazar dəyəri ilə $39,590,155.74 USD. Threshold's dəyəri kriptovalyuta bazarında 24/7 davamlı fəaliyyət səbəbindən tez-tez dalğalanmalara məruz qalır. Threshold's real vaxtda cari qiyməti və onun tarixi məlumatları Bitget-də mövcuddur.

    24 saatlıq ticarət həcmi nədir Threshold?

    Son 24 saat ərzində ticarət həcmi Threshold edir $3.98M.

    Bütün zamanların ən yüksək göstəricisi nədir Threshold?

    Bütün zamanların ən yüksək göstəricisi Threshold edir $0.2245. Bu, bütün zamanların ən yüksək qiymətidir Threshold istifadəyə verildiyi gündən.

    ala bilərəm Threshold Bitget-də?

    Bəli, Threshold hazırda Bitget-in mərkəzləşdirilmiş mübadiləsində mövcuddur. Daha ətraflı təlimatlar üçün faydalı məqaləmizə baxın Necə almaq olar threshold bələdçi.

    İnvestisiya edərək sabit gəlir əldə edə bilərəmmi? Threshold?

    Əlbəttə ki, Bitget təmin edir strateji ticarət platforması, ticarətinizi avtomatlaşdırmaq və qazanc əldə etmək üçün ağıllı ticarət botları ilə.

    Harada ala bilərəm Threshold ən aşağı ödənişlə?

    Bitget, treyderlər üçün sərfəli investisiyaları təmin etmək üçün sənayedə aparıcı ticarət haqları və dərinlik təklif edir. Bitget birjasında ticarət edə bilərsiniz.

    Bitget-də yeni siyahıya alınmış sikkələrin qiymətləri

    Qaynar promosyonlar

    Hardan ala bilərəm Threshold (T)?

    Bitget tətbiqində kriptovalyuta alın
    Kredit kartı və ya bank köçürməsi ilə kriptovalyuta almaq üçün bir neçə dəqiqə ərzində qeydiyyatdan keçin.
    Download Bitget APP on Google PlayDownload Bitget APP on AppStore
    Bitget-də ticarət
    Kriptovalyutalarınızı Bitget-ə əmanət edin və yüksək likvidlik və aşağı ticarət haqqlarından həzz alın.

    Video bölməsi — sürətli yoxlama, sürətli ticarət

    play cover
    Bitget-də şəxsiyyət yoxlamasını necə tamamlamaq və özünüzü fırıldaqçılıqdan qorumaq
    1. Bitget hesabınıza daxil olun.
    2. Əgər siz Bitget-də yenisinizsə, hesab yaratmaq haqqında təlimatımıza baxın.
    3. Profil ikonanızın üzərinə sürüşdürün, "Doğrulanmamış" üzərinə klikləyin və "Doğrula" düyməsini basın.
    4. Verdiyiniz ölkə və ya bölgənizi və ID növünüzü seçin və təlimatlara əməl edin.
    5. Tercihinizə əsasən "Mobil Doğrulama" və ya "PC" seçin.
    6. Məlumatlarınızı daxil edin, şəxsiyyət vəsiqənizin surətini təqdim edin və selfi çəkin.
    7. Ərizənizi təqdim edin və voila, şəxsiyyətinizin təsdiqlənməsini tamamladınız!
    al Threshold 1 üçün USD
    Yeni Bitget istifadəçiləri üçün 6200 USDT dəyərində xoş gəlmisiniz!
    al Threshold indi
    Alış da daxil olmaqla kriptovalyuta investisiyaları Threshold Bitget vasitəsilə onlayn, bazar riskinə məruz qalırlar. Bitget satın almağın asan və rahat yollarını təqdim edir Threshold, və biz birjada təklif etdiyimiz hər bir kriptovalyuta haqqında istifadəçilərimizi tam məlumatlandırmaq üçün əlimizdən gələni edirik. Bununla belə, sizdən yarana biləcək nəticələrə görə məsuliyyət daşımırıq Threshold alış. Bu səhifə və daxil edilən hər hansı məlumat hər hansı xüsusi kriptovalyutanın təsdiqi deyil. Bu səhifədəki hər hansı qiymət və digər məlumatlar ictimai internetdən toplanır və Bitget-dən təklif kimi qəbul edilə bilməz.
    share
    © 2026 Bitget